دومین شهر ترافیکی ایران امسال میزبان نمایشگاه بین المللی خودرو ، قطعات و صنایع وابسته

ارومیه ، دومین شهر ترافیکی ایران امسال میزبان نمایشگاه بین المللی خودرو ، قطعات و صنایع وابسته خواهد بود.

کلان شهر ارومیه ، دومین شهر ترافیکی ایران با جمعیتی بالغ بر یک میلیون هشتصد هزار نفر امسال میزبان نمایشگاه بین المللی خودرو ، قطعات و صنایع وابسته آذربایجان غربی خواهد بود.

به گزارش ستاد برگزاری نمایشگاه علیرضا عاجزی مدیر برگزاری این نمایشگاه با اعلام این خبر افزود این نمایشگاه ازتاریخ ۱۳ تیرماه ۹۶ به مدت ۴ روز در محل دائمی نمایشگاه بین المللی ارومیه برپاخواهد شد.

به گفته وی این نمایشگاه در دو بخش خودرو و قطعات درفضای بالغ بر ۱۲ هزار متر مربع دایر خواهد گردید.وی افزود مهم ترین زمینه فعالیت مشارکت کنندگان در این نمایشگاه سازندگان و وارد گنندگان خودروهای سبک و سنگین ، تولید کنندگان و واردگنندگان قطعات و لوازم جانبی ، شرکت های خدماتی ، بیمه و… خواهد بود.

ایشان بااشاره به قابلیت ها و ظرفیت های اقتصادی استان آذربایجان غربی افزود: این استان به صورت مستقیم و غیر مستقیم با چهار کشور دارای مرز و گمرک می باشد که این مهم باعث رشد و رونق این نوع نمایشگاهها دراستان شده است.

وی همچنین ابراز امیدواری کرد باتوجه به شرایط جدید در اقتصاد کشور و رفع تحریم ها ، توسعه صادرات ، این نمایشگاه از رونق و رشد چشم گیری نسبت به دوره های گذشته برخوردار باشد .

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و نحوه حضور دراین رویداد مهم میتوانند با شماره تماس ۲۴ ۰۰ ۲۴ ۳۵-۰۵۱ و همراه ۳۰۰۱ ۵۰۱ ۰۹۳۹ تماس حاصل فرمایند.