نمایشگاه بین المللی خودرو ارومیه حامی کمپین من#بین_ خطوط میرانم.

به گزارش ستاد برگزاری نمایشگاه خودرو علیرضا عاجزی ، مدیرعامل شرکت مدیریت رویداد و نمایشگاه و مدیر برگزاری این نمایشگاه با اعلام این خبر افزود:کمپین خط یک پویش مردمی است که جهت ترویج فرهنگ رانندگی بین خطوط درایران فعالیت می‌کند. ایده تشکیل این کمپین اولین بار توسط چند کاربر در فضای مجازی و در پی بحث بر سر تاثیرات رانندگی منظم و بین خطوط٬ بر حجم ترافیک و شلوغی معابر کلانشهرهای کشور شکل گرفت. این کمپین با توجه به موج نفوذ شبکه‌های اجتماعی برخط در میان مردم ایران٬ با استفاده از ابزارهایی چون هشتگ و تعریف هشتگ #بین_خطوط برای پیگیری اخبار و فعالیت‌های وابسته به این کمپین توسط کاربران شبکه‌های مجازی٬ و با شعار تبلیغاتی من بین خطوط میرانم٬ اهداف خود را دنبال می‌کند. مهم‌ترین اصل مورد نظر این کمپین جهت پیشبرد اهداف اصلی٬ این تفسیر اجتماعی است که برای اصلاح رفتارهای ناهنجار اجتماعی٬ هر فرد در آن اجتماع باید اصلاح را از خودش شروع کند. فعالیت کمپین خط از تهران آغاز شد و بعد از حمایت هنرمندان و همچنین اقدامات تبلیغاتی افراد فعال کمپین٬ که باعث آشنایی مردم دیگر شهرهای ایران با این پویش مردمی شده بود٬ به شهرهای دیگری چون مشهد ، گرگان و کرمانشاه و پس از آن به بسیاری شهرهای دیگر گسترش یافته است.

وی افزود ستاد برگزاری نمایشگاه خودرو ارومیه در راستای ترویج فرهنگ رانندگی بین خطوط ، که عدم رعایت آن تاثیر ۶۰ درصدی در ایجاد ترافیک در کلانشهرهای کشور را دارد به این حرکت مردمی پیوسته و جهت حمایت از آن در تمامی برنامه های اطلاع رسانی و تبلیغاتی خود شعار مذکور را درج خواهد کرد.

وی در پایان افزود که نمایشگاه بین المللی خودرو ، قطعات و صنایع وابسته آذربایجان غربی از تاریخ ۱۶ شهریور ماه ۱۳۹۵ به مدت ۴ روز در محل دائمی نمایشگاه بین المللی ارومیه برگزار خواهد شد.